Ondernemers- en netwerkverbindingen
Netwerken
Een netwerk kan voor u als ondernemer veel opleveren. Vaak is het handig om met collegaondernemers te sparren en/of samen te werken. Netwerkverenigingen of ondernemersverenigingen bevorderen de onderlinge contacten tussen aangesloten ondernemers. We hebben voor u de ondernemers- en netwerkverenigingen verzameld. Mist u een vereniging in deze lijst of wilt u een wijziging doorgeven? Neem dan contact op met Nanneke Mulder via nanneke.mulder@etten-leur.nl.
Belangenbehartigers
Industriële kring Etten-Leur (IKE)
De IKE is belangenbehartiger en gesprekspartner van overheid, verenigingen, instellingen en andere belangengroeperingen.
• www.industrielekringettenleur.nl
• ike@ike-ettenleur.nl
Koninklijke Horeca Nederland, afdeling Etten-Leur (KHN)
Als horecabranchevereniging behartigt KHN de belangen van de horeca.
• www.khn.nl
• ettenleur@khn.nl
Promenade Winkeliersvereniging
Promenade zet zich in voor de winkeliers in het Winkelhart. En organiseren evenementen en acties voor een aantrekkelijk winkelklimaat.
• Voorzitter is Jan Pollemans van Albert Heijn
ZLTO
ZLTO komt op voor de bij haar aangesloten agrarische ondernemers in het buitengebied van Etten-Leur.
• www.zlto.nl/ettenleur
• zltoettenleur@zlto.nl
Netwerkverenigingen
Business Club Etten-Leur
Netwerkvereniging die door middel van interessante en/of ludieke bijeenkomsten op informele wijze werkt aan een uitgebreid netwerk van zakelijke relaties.
• www.bcel.nl
• info@bcel.nl
Business Club Unitas ‘30
Het zakendoen tussen de leden wordt gestimuleerd en er worden periodieke bijeenkomsten georganiseerd waar de uitwisseling van informatie en gezelligheid centraal staan.
• https://www.businessclubunitas30.nl/
• secretaris@businessclubunitas30.nl
FemX
Een netwerkclub voor ondernemende vrouwen. Voor en door vrouwen die in loondienst of ondernemer zijn.
• www.femx.nl
• contact@femx.nl
JCI Etten-Leur (Junior Chamber International)
Een non-profit netwerkorganisatie voor ondernemende mensen tot 40 jaar die zich persoonlijk willen ontwikkelen.
• www.jcietten-leur.nl
• http://www.jcietten-leur.nl/contact.html
MKB Netwerk Etten-Leur
MKB Etten-Leur organiseert netwerkbijeenkomsten voor alle ondernemers uit Etten-Leur.
• www.mkbettenleur.nl
• info@mkbetten-leur.nl
Open Coffee
Een laagdrempelig netwerk voor ZZP en MKB.
• www.opencoffee-etten-leur.nl
• info@opencoffee-etten-leur.nl
OV DOEN
Doen is een zakelijke netwerkclub uit Etten-Leur die op een actieve manier haar leden in staat stelt om contacten op te bouwen en te onderhouden.
• www.ovdoen.nl
• info@ovdoen.nl
Pitchen en Peuzelen
Pitchen en Peuzelen organiseert lunches op verschillende locaties in Etten-Leur. Per gerecht wordt er gewisseld van tafel.
• www.pitchenenpeuzelen.nl
• pitchenenpeuzelen@gmail.com
Platform Etten-Leur Business Plaza
Een initiatief van Business Plaza Nederland. Het is een platform waar Etten-Leurse ondernemers zich kunnen profileren.
• https://www.etten-leurbusinessplaza.nl/
• info@etten-leurbusinessplaza.nl
Regio Business
Regio Business is een organisatie die zich richt op ondernemers, managers en bestuurders in de regio’s Midden-, Oost- en West-Brabant.
• https://www.regio-business.nl
• leden@regio-business.nl